Analiza potreba za kadrovima u privredi

12.12.2017

Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa područnim komorama provodi, kao svoju redovnu aktivnost, analiziranje potreba privrede za deficitarnim zanimanjima. Analiziranje se provodi sa ciljem definisanja i kreiranja prijedloga mjera za zadovoljavanje realnih potreba prerađivačke industrije i privrede u cjelini, te usklađivanja i prilagođavanja nastavnih programa sa razvojnim potrebama privrede.

Poštovani privrednici, Vas molimo da, popunjavanjem Upitnika date svoj značajan doprinos analizi potreba za kadrovima u privredi Republike Srpske. Na osnovu rezultata ove analize Privredna komora će nadležnom ministarstvu dostaviti mišljenje poslovne zajednice za kreiranje upisne politike.

Popunjene upitnike dostaviti na mejl: tatjanap@bl.komorars.ba ili faks: 051/215-514

Zahvaljujemo se na saradnji!

Upitnik