Najavljena posjeta predsjednika POL-MOT Holdinga iz Poljske

18.07.2017

U posjetu Područnoj privrednoj komori Banjaluka, 24. i 25. jula 2017. godine, dolazi gospodin Andrzej Zarajczyk predsjednik POL-MOT Holding j.s.c. iz Poljske sa svojim saradnicima.

POL-MOT Holding j.s.c. je kapitalna korporacija koja je prisutna na poljskom, evropskom i svjetskom tržištu, a sastoji se od 13 kompanija koje rade u različitim oblastima privrede (automobilska industrija, poljoprivredne mašine, obnovljiva energija, prevoz, građevinarstvo/nekretnine, hotelska industrija/turizam, te hemijska industrija). Nama najpoznatija među njima je fabrika traktora i električnih autobusa „URSUS“.

U okviru pomenute posjete našoj Komori i Republici Srpskoj, previđeno je potpisivanje Sporazuma o saradnji Poljsko-Balkanske privredne komore, čiji je predsjednik gospodin Zarajczyk i Područne privredne komore Banja Luka, kao i sastanci sa privrednim društvima gdje su već izraženi interesi, te posjete nekim od njih.

Više informacija o kompaniji POL-MOT možete pronaći ovdje.