Održana Skupština Područne privredne komore Banja Luka

14.12.2017

Dana, 14.12.2017. godine održana je redovna 3. sjednica Skupštine Područne privredne komore Banja Luka, na kojoj su razmatrani Privredna kretanja u Republici Srpskoj i područja Privredne komore Banja Luka za period januar – oktobar 2017. godine i Prijedlog mjera poslovne zajednice i program ekonomskih reformi Republike Srpske za perid 2018-2020. godina.

Na sjednici je izvršen i izbor predsjednika i potpredsjednika Područne privredne komore Banja Luka. Za predsjednika Komore jednoglasno je izabran Goran Račić, po zanimanju diplomirani ekonomista, koji je i u prethodnom mandatu vršio funkciju predsjednika, a za potpredsjednika je, takođe jednoglasno, izabran dr Ljubo Glamočić, koji obavlja dužnost člana Regulatorne komisije za energetiku Republike Srske, a dužnost potpredsjednika Komore će obavljati na volonterskoj osnovi.