Posjeta privrednom društvu "Centrum trade" d.o.o. Banja Luka

10.07.2017

U sklopu posjete privrednim društvima, delegacija Područne privredne komore Banja Luka posjetila je u četvrtak, 6.jula 2017.godine privredno drustvo “Centrum trade” d.o.o. Banja Luka i sa rukovodstvom razgovarala o aktuelnim problemima sa kojima se ovo privredno društvo susreće u poslovanju. Direktor privrednog društva “Centrum trade” Željko Vidaković upoznao je predstavnike PPK Banja Luka sa problemima prevelikih fiskalnih i parafiskalnih nameta, te zatražio aktivnije učešće Komore na ukidanju nepotrebnih nameta koji onemogućavaju poslovanje privrednih društava. Podsjetimo, registar fiskalnih i parafiskalnih nameta Vlade RS evidentirao je 360 nameta, a ukidanje nepotrebnih nameta zatražile su Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Banja Luka u sklopu Programa ekonomskih reformi Vlade RS 2017-2019 godine.