Poziv na javnu raspravu

20.11.2017

Područna privredna komora Banja Luka u saradnji sa Ministarstvom finansija Republike Srpske organizuje Javnu raspravu o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o Penzijskom rezervnom fondu Republike Srpske. Pozivamo Vas da se uključite u javnu raspravu o navedenom Nacrtu.

Javna rasprava će se održati 27.11.2017. godine (ponedeljak) sa početkom u 10 časova u velikoj sali Područne privredne komore Banja Luka, Ulica Đure Daničića 1/II, Banja Luka.

Narodna skupština Republike Srpske je na Dvadeset drugoj sjednici, održanoj 18. oktobra 2017. godine, usvojila Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o Penzijskom rezervnom fondu Republike Srpske, te je donijela Zaključak da se isti uputi na javnu raspravu jer se navedenim nacrtom zakona uređuju pitanja koja su od posebnog značaja za građane i o kojima je neophodno da se najšire konsultuju zainteresovani organi i organizacije, naučne i stručne institucije.

Vaše prisustvo možete potvrditi na telefon broj 051/215-564 ili  na e-mail: branislavas@bl.komorars.ba

PRILOZI:

Poziv na Javnu raspravu

Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o Penzijskom rezervnom fondu Republike Srpske .