Predsjednik Privredne komore Bjalistok u posjeti Područnoj privrednoj komori Banjaluka

01.08.2017

Vitold Karčevski, Predsjednik Privredne komore Bjalistok i Stanislav Lunievski, počasni konzul Bosne i Hercegovine u Bjalistoku i član već pomenute Privredne komore došli su u uzvratnu posjetu Područnoj privrednoj komori Banjaluka.

Na osnovu potpisanog sporazuma između dvije komore, organizovani su sastanci u Vladi Republike Srpske, Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva obzirom da je prerađivačka industrija, te proizvodnja hrane, ali i poljoprivrednih mašina fokus interesovanja partnerima iz Poljske.

Predsjednik Privredne komore Banjaluka, Goran Račić, zajedno sa gostima iz Poljske obišao je privredna društva naše regije MI Trivas d.o.o. Prnjavor, Naturavita d.o.o. Teslić, Žitoprodukt d.o.o. Banjaluka, Novi Jelšingrad a.d. Banjaluka i Levita Gradiška.