24. Међународном сајму паковања и пластике ПЛАСТ ПАК 08.04-12.04.2017.

О догађају

Датум/Вријеме: 08.04.2017, OD 10:04 - 10:04 h

Привредна комора Републике Српске, у сарадњи са туристичком агенцијом „Адонис“, организује посјету 24. Међународном сајму паковања и пластике ПЛАСТ ПАК, који ће бити одржан у периоду од 08.04-12.04.2017. године у Измиру.

Више информација о овом сајму је доступно на веб сајту: http://plastpakfuari.com/en/scope-of-the-fair.

Посјетиоци сајмова ће имати прилику да виде: машине за пластику, пластичне профиле, калупе, пластичне цијеви, хемикалије и сировине, полимере, ПВЦ једињења, индикаторе, пластичне боце, хидраулику и пнеуматику, технологије за рециклажу пластике, машине за паковање, машине за кесе, машине за сушење, вакуум машине, лабораторијску опрему, дрвену амбалажу, стаклену амбалажу, папирну амбалажу, пластичну амбалажу, картонску амбалажу, материјал за паковање, љепљиве траке, сировине, услуге дизајнирања, паковања, рециклаже, итд.

Контакт:

У складу са правилима и условма агенције и организатора сајмова, обавјештавамо Вас да сајам у овом аранжману, могу посјетити максимално два представника једне компаније, а сајмове је могуће посјетити у сљедећим терминима:

08.04-10.04.2017.  године или од 09.04-11.04.2017. године.

Организатор покрива трошкове смјештаја са доручком за двије ноћи, улазак на сајам, трансфер од аеродрома до хотела и од хотела до сајма, а смјештај је у хотелима са 4* и 5*. Такође, организатор покрива трошак повратне карте Истанбул – Измир.

Посјетилац има обавезу да плати своје путне трошкове до Истанбула а право учешћа имају само запослени у компанији.

Такође, агенција врши и резервације авио карата према Вашим потребама.

Уколико сте заинтересовани за посјету поменутом сајму, љубазно Вас молимо да испуњену пријаву  доставите до 31.03.2017. године на mejlove jelenat@komorars.ba, gordanas@komorars.ba.

Пријавни лист пласт пак

ПДФ