Сајам намјештаја ИЗМИР ФУРНИТУРЕ и Сајам за обраду дрвета ИЗWООД 2017, 08.04-12.04.2017

О догађају

Датум/Вријеме: 08.04.2017, OD 00:04 - 00:04 h

Привредна комора Републике Српске, у сарадњи са туристичком агенцијом „Адонис“, организује посјету међународном сајму намјештаја ИЗМИР ФУРНИТУРЕ и међународном сајма за обраду дрвета ИЗWООД 2017, који ће бити одржани у периоду од 08.04-12.04.2017. године у Измиру.

Више информација о овим сајмовима је доступно на веб сајту: http://www.izwoodfair.com/.

Посјетиоци сајмова ће имати прилику да виде: машине за обраду дрвета и опрему, техничку опрему за дрвну индустрију, помоћне машине, ручне алате за обраду дрвета, пратећу опрему, машине за специјалне процесе, идр.

Контакт:

У складу са правилима и условма агенције и организатора сајмова, обавјештавамо Вас да сајам у овом аранжману, могу посјетити максимално два представника једне компаније, а сајмове је могуће посјетити у сљедећим терминима:

08.04 – 10.04.2017. године или од 09.04 – 11.04.2017. године.

Организатор покрива трошкове смјештаја са доручком за двије ноћи, улазак на сајам, трансфер од аеродрома до хотела и од хотела до сајма, а смјештај је у хотелима са 4* и 5*. Такође, за овај догађај организатор покрива трошкове повратне карте Истанбул – Измир.

Посјетилац има обавезу да плати своје путне трошкове до Истанбула  а право учешћа имају само запослени у компанији.

Такође, агенција врши и резервације авио карата према Вашим потребама.

Уколико сте заинтересовани за посјету поменутом сајму, љубазно Вас молимо да исшуњену пријаву  доставите до 27.03.2017. године на мејлове jelenat@komorars.ba, gordanas@komorars.ba.

Пријавни лист дрво Измир

ПДФ