Gradonačelnik Prijedora priredio prijem za nagrađene privrednike

11.05.2022

Gradonačelnik Prijedora Slobodan Javor organizovao je danas prijem za privrednike grada Prijedora koje je nagradila Privredna komora Republike Srpske u okviru manifestacije "Izbor najuspješnijih u Republici Srpskoj za 2021. godinu".

Prijemu su prisustvovali direktorka firme "Lipa drvo" Zorica Savić, tehnički direktor "Kolektora" Draško Plavljanin, tehnički direktor "Mire" Mile Šiljegović i rukovodilac kancelarije Prijedor Područne privredne komore Banjaluka Dijana Đaković.

"Kolektor CCL" d.o.o. Laktaši nagrađen je u kategoriji najuspješnijeg velikog privrednog društva u 2021. godini.

Nagradu za prepoznatljiv kvalitet i razvoj domaćih proizvoda u 2021. godini dobila je "Mira" a.d. Prijedor sa linijom proizvoda keksa "Prekrašni" sa punjenjem.

Direktor "Lipa drvo" d.o.o. Prijedor Zorica Savić nagrađena je u kategoriji najuspješnijih žena u privredi u 2021. godini.

Javor je privrednicima čestitao na zapaženim rezultatima iz prethodne godine, poželio im uspješnu tekuću poslovnu godinu i zahvalio im se na doprinosu razvoja grada Prijedora.

Prijem je dio programa obilježavanja Dana grada Prijedora, 16. maja.

SRNA