Konferencija “Čista energija za budućnost"

20.05.2022

ProCredit Bank BiH i kompanija ETMAX d.o.o. vas pozivaju na konferenciju pod nazivom “Čista energija za budućnost“ koja će se održati sa ciljem promocije savremenih solarnih sistema za proizvodnju električne energije za vlastitu potrošnju i za druge namjene, kako za kompanije tako i za domaćinstva. Razgovaraće se o mogućnostima prelaska na korištenje obnovljivih izvora energije, a predstaviće se mogućnosti koncepta proizvođač - potrošač (Prosumer) kojem je posebna pažnja posvećena u novom Zakonu o obnovljivim izvorima energije.

Konferencija se održava u utorak, 24. maja, 2022. godine, sa početkom u 10 časova!

Prostorije Područne privredne komore Banjaluka, Ulica Branka Ćopića 6 u Banjaluci ili

Online - putem zoom aplikacije

Konferenciji možete prisustvovati lično u prostorijama Područne privredne komore Banja Luka ili je pratiti online putem zoom aplikacije.

POZIV - Lično prisustvo

POZIV – Online putem zoom aplikacije