Nova usluga Komore u saradnji sa RICO Training centre – Centrom za obrazovanje

14.09.2022

Područna privredna komora Banja Luka u saradnji sa RICO Training centre – Centrom za obrazovanje pružaće uslugu vođenja evidencije podataka o radnom vremenu mobilnih radnika i upotrebu tahografa u skladu sa Pravilnikom o prenosu podataka o radnom vremenu mobilnih radnika kao i o vođenju evidencije („Sl. Glasnik BiH“ broj 105/10).

Ukoliko niste preduzeli gore navedene aktivnosti, Područna privredna komora Banja Luka i RICO Training centre Vam stoje na usluzi kako biste ispunili ovu zakonsku obavezu.

Takođe, obavještavamo Vas da će se u prostorijama Područne privredne komore Banja Luka održati jednodnevni informativni seminar u mjesecu oktobru o kojem ćemo Vas blagovremeno informisati. Seminar će biti besplatan za sve polaznike.

Za sve informacije kontakt osoba u Komori je Snježana Timarac, na telefon 051/493 111 ili 066/960-449 i email: snjezanat@bl.komorars.ba