Информативни семинар о употреби тахографа и радном времену/одмору мобилних радника

30.09.2022

Подручна Привредна Комора Бања Лука као Партнерски Центар RICO TRAINING CENTRE-а из Београда, организује информативни семинар дана 13.10.2022. године (четвртак) са почетком у 11 часова у просторијама Подручне Привредне Коморе Бања Лука у сали “ЈАХОРИНА” на теме:

• Прописи о радном времену вожње и одмору мобилних радника;
  • Употреба тахографа;
  • Примјена софтвера за скидање и обраду података са дигиталног тахографа и картице возача, анализа извештаја;
  • Анализа примјера из праксе.

Позивамо Вас да узмете учешће на семинару обзиром на значај тема које се обрађују, са посебним акцентом на примјену законских прописа у циљу смањења трошкова по основу плаћања казни и повећања безбиједности.

Попуњену ПРИЈАВУ пошаљите на маил snjezanat@bl.komorars.ba, најкасније до 11.10.2022. године. Присуство семинару је бесплатно за учеснике..

Очекујемо да ћете се одазвати нашем позиву јер “ЗНАЊЕ ЧИНИ РАЗЛИКУ”

Контакт особа у Комори Сњежана Тимарац

Фиксни телефон: +387 51 493 111