NAŠE JE BOLjE u organizaciji Kancelarije Prijedor

04.08.2017

Dvodnevna manifestacija „Zlatne ruke potkozarja“ ordržana je u Prijedoru 27-28. jula 2017. godine. Na gradskom trgu je učestvovalo preko 40 izlagača, a manifestacija je promotivno-prodajnog karaktera. Kancelarija komore u Prijedoru u okviru aktivnosti promocije proizvođača iz Republike Srpske „NAŠE JE BOLjE“ učestvuje na ovoj manifestaciji peti put. U direktnom obraćanju slušaocima radio Prijedora, rukovodilac kancelarije Dijana Đaković je više rekla o aktivnostima u okviru akcije „NAŠE JE BOLjE“ u 2017. godini, pomenivši akciju „50 plus“ koju Privredna komora RS provodi u saradnji sa Nezavisnim novinama i promoviše proizvodne firme iz Republike Srpske koje imaju 50 i više zaposlenih objavljivanjem tekstova o firmama u  pomenutim novinama. Kancelarija Prijedor je učestvovala  i u Konferenciji beba i tom prilikom darovala 3 poklon paketa sa domaćim proizvodima namjlađim potrošačima grada Prijedora.