U Banjaluci održan Jesenji sajam 2017

20.11.2017

U Banjaluci je od 16. do 19. novembra 2017. god. održan 21. Jesenji sajam koji je na 120 štandova okupio oko 180 izlagača u okviru tri sajamske manifestacije:

• 21. Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije – AGROS 2017,
  • 21. Međunarodni sajam lova, ribolova, ekologije i sporta – LORIMES 2017,
  • 21. Međunarodni sajam turizma i ugostiteljstva.

Svoje mjesto na sajmu uzele su neke od vodećih kompanija u Bosni i Hercegovini i regionu, kao i manja preduzeća, udruženja, te samostalni preduzetnici i proizvođači.

Ove godine okupili su se izlagači iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Slovenije, Makedonije, Rumunije i Indonezije.

Područna privredna komora Banja Luka zajedno sa Spoljnotrgovinskom komorom BiH, Privrednom komorom Brčko Distrikta BiH i Privrednom/gospodarskom komorom federacije BiH na ovogodišnjem jesenjem sajmu promovisala je komorski sistem.

U okviru zajedničkog štanda svoj proizvodni program predstavila su sledeća preduzeća: GAZDINSTVO VLAČIĆ Trebinje, LJEKOBILJE iz Ljubinja, MILJUŠ PUMPE Trn-Laktaši kao i nekoliko preduzeća sa područja Banjaluke koja su kataloški predstavljena na navedenom sajmu.