„ Dan na terenu “ - jačanje saradnje sa članicama

09.06.2017

Stručna služba Područne privredne komore Banja Luka intenzivno nastavlja sa posjetama članicama, odnosno, privrednim subjektima, u okviru projekta „ Dan na terenu “. Cilj projekta je da posjete privrednim subjektima  dobiju  sistematičan karakter kao i da se u razgovoru iznesu prepreke u poslovanju a sve u cilju  efikasnijeg zastupanja interesa  privrede.

Ovih dana, upriličena je posjeta privrednim subjektima iz poljoprivredno -prehrambene industrije: „Mlijekoprodukt“ d.o.o  iz Kozarske Dubice, „Eko- Bel“d.o.o. iz Banjaluke i „Minea“ d.o.o  iz Gradiške. Sa rukovodstvom se vodio razgovor o najaktuelnijim temama u poslovanju a posebno o problemima koje ih prate i otežavaju poslovanje .

S ciljem zastupanja interesa privrede, služba Komore će se angažovati na pokretanju inicijativa  i maksimalno se uključiti u rješavanje problema koji opterećuju njihovo poslovanje i to za svaki privredni subjekat pojedinačno.