"GO CONFERENCE" prva regionalna biznis konferencija

04.12.2023

"GO conference" je prva regionalna biznis konferencija, koja će se održati 12.12.2023. u dvorani "Centar". Područna privredna komora Banja Luka je partner konferencije, te Vas sa zadovoljstvom pozivamo da na vrijeme osigurate svoje mjesto putem www.goconference.ba jer 50% kapaciteta je već zauzeto!

Neke od tema koje će se obrađivati taj dan na konferenciji su:

• Kako savremene tehnologije utiču na razvoj privrede?
  • Kako uz pomoć savremenih alata možemo optimizovati radne procese?
  • Kako razviti nove vještine kod članova tima?

Očekuju Vas izvrsni paneli i predavanja jer u Banjaluku, između ostalih, dolaze:

1. Tomislav Cvitanušić, Ironmen, alpinista, maratonac i predsjednik NO Olimpijskog komiteta BiH
  2. Ivanka Novaković, HR Direktor Delta Holdinga, Srbija
  3. Ivan Bildi, Osnivač i direktor Masterboxa, Srbija
  4. Tanja Kljun, jedan od osnivača pregovaračnog tima MUP-a Srbije
  5. Tarik Zaimović, ICT Cortex, Crna Gora
  6. Staša Košarac, Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH
  7. Prof. Miodrag Zec, ekonomista i redovni profesor Univerziteta u Beogradu u penziji, Srbija

Blizu 20 govornika će, kroz svoje iskustvo, znanje i viziju doprinijeti da poslije ovog događaja više ništa ne bude isto.

!!! Naše članice imaju mogućnost kupovine kotizacija za konferenciju po povlaštenoj cijeni uz popust od 20%.

• Promo kod za članica Komore: PrivrednaKomoraBL&WOW
  • Kotizacije su dosupne na linku: www.goconference.ba