Informativni seminar o upotrebi tahografa i radnom vremenu/odmoru mobilnih radnika

30.09.2022

Područna Privredna Komora Banja Luka kao Partnerski Centar RICO TRAINING CENTRE-a iz Beograda, organizuje informativni seminar dana 13.10.2022. godine (četvrtak) sa početkom u 11 časova u prostorijama Područne Privredne Komore Banja Luka u sali “JAHORINA” na teme:

• Propisi o radnom vremenu vožnje i odmoru mobilnih radnika;
  • Upotreba tahografa;
  • Primjena softvera za skidanje i obradu podataka sa digitalnog tahografa i kartice vozača, analiza izveštaja;
  • Analiza primjera iz prakse.

Pozivamo Vas da uzmete učešće na seminaru obzirom na značaj tema koje se obrađuju, sa posebnim akcentom na primjenu zakonskih propisa u cilju smanjenja troškova po osnovu plaćanja kazni i povećanja bezbijednosti.

Popunjenu PRIJAVU pošaljite na mail snjezanat@bl.komorars.ba, najkasnije do 11.10.2022. godine. Prisustvo seminaru je besplatno za učesnike..

Očekujemo da ćete se odazvati našem pozivu jer “ZNANJE ČINI RAZLIKU”

Kontakt osoba u Komori Snježana Timarac

Fiksni telefon: +387 51 493 111