Organizacija seminara na temu „Upravljanje bezbjednošću hrane - Izmjene standarda IFS FOOD V 6.1.“

30.05.2018

Područna privredna komora Banja Luka u saradnji sa ABC Projektom iz Banje Luke organizuje seminar: Upravljanje bezbjednošću hrane - Izmjene standarda „IFS FOOD V 6.1.“

Seminar će se održati 15.06.2018. godine (petak) u vremenu od 10.00 do 13.00 časova.

Cilj seminara je da se osobe koje rade na sistemima upravljanja kvalitetom i bezbjednošću hrane upoznaju sa zahtjevima i izmjenama standarda „IFS Food V 6.1.”.

Seminar je namijenjen privrednim subjektima i pojedincima koji se bave proizvodnjom, pakovanjem i prometom hrane, osoblju koje ima zaduženje u privrednom subjektu za kontrolu dobavljača prehrambenih proizvoda kao i osobama koje rade u maloprodajnim trgovačkim lancima i koje su zadužene za kontrolisanje dobavljača robnih marki.

Program seminara:

• „IFS FOOD V 6.1.“, istorijat i opšti zahtjevi
  • Izmjene standarda “IFS FOOD V.6.1.”
  • Zahtjevi vezani za „Food Defense“
  • Zahtjevi vezani sa „FSMA“
  • Zahtjevi vezani za „FOOD FRAUD“
  • Najčešće neusaglašenosti na „IFS FOOD“ auditima
  • Diskusija

Partner u obuci: ABC Projekt, Banja Luka

Predavač i konsultant: Brane Novaković, dipl. inž. prehrambene tehnologije

Materijal: Obezbijeđen je materijal u elektronskoj formi

Prijavljivanje: Ispunjenu PRIJAVU ZA SEMINAR dostavite do 14.06.2018.godine

Kontakt osoba u Komori je Nada Budiša (051 215 578, nadab@bl.komorars.ba).

Napomena: Seminar je besplatan za učesnike.