Posjeta predstavnika privrednog društva "Mlekovita" iz Poljske

20.04.2017

U periodu od 10 – 13. maja, Banja Luku će posjetiti predstavnici privrednog društva „Mlekovita“ iz Poljske. Sa svojim domaćinima, predstavnicima Područne privredne komore Banja Luka, na čelu sa predsjednikom Goranom Račićem, gosti će prisustvovati sastancima u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Blade Republike Srpske, Ministarstvu industrije, energetike i rudarstva Vlade Republike Srpske, Fudbalskom Savezu Republike Srpske kao i sa predstavnicima Fudbalskog kluba „Borac“ i Rukometnog kluba „Borac“ iz Banja Luke. Ovo je još jedna u nizu aktivnosti povezivanja privrednika, predstavnika vlasti kao i drugih zainteresovanih strana između Poljske i Republike Srpske, na kojoj Područna privredna komora Banja Luka radi u saradnji sa Ambasadom BiH u Poljskoj.