Posjeta privrednom društvu "TeleGroup" d.o.o Banja Luka

27.07.2017

U sklopu akcije posjete privrednim društvima, aktivnosti koje Područna privredna komora konstantno sprovodi, delegacija Komore na čelu sa predsjednikom, Goranom Račićem, posjetila je u četvrtak, 27.jula 2017.godine privredno društvo „TeleGroup“ d.o.o. iz Banja Luke i sa rukovodstvom razgovarala o aspektima poslovanja kako privrednog društva tako i Privredne komore, aktuelnim problemima sa kojima se ovo privredno društvo susreće kao i mogućim načinima saradnje. Izvršni direktor „TeleGroup“ d.o.o. Banja Luka, Dragan Zlokapa, upoznao je predstavnike Komore sa funkcionisanjem preduzeća, koje broji u ovom trenutku 94 radnika, sa problemima nedostatka stručnog kadra te neusklađenosti programa edukacije visoko školskih ustanova sa potrebama tržišta radne snage. Predstavnici Komore su iznijeli potencijalne načine moguće saradnje u budućnosti sa privrednim društvom, te naišli na spremnost da se saradnja nastavi i još više intenzivira kroz aktivnosti vezane za aktivno učestvovanje u radu Komore, promociju, te kroz druge aktivnosti u okviru projekata koje provodi i koje će provoditi PPK Banja Luka.