Poziv na seminar "Finansijski menadžment", u Prijedoru i Banjaluci

04.04.2018

Područna privredna komora Banja Luka u saradnji sa GIZ-om EU ProLokal iz Banje Luke organizuje seminar pod nazivom „Finansijski menadžment“.

Seminar će se održati u dva termina:

• 24.04.2018. godine (utorak) u Kancelariji Područne privredne komore u Prijedoru,
  • 26.04.2018. godine (četvrtak) u Područnoj privrednoj komori Banja Luka, u Banjaluci.

Cilj seminara: Ovladati finansijskim pokazateljima u cilju efikasnijeg upravljanja finansijama preduzeća. Naučiti kada je vrijeme za racionalno zaduživanje, upravljanje rezultatom, rano prepoznavanje loših trendova u cilju pravovremenog rješavanja finansijskih problema.

Kome je namijenjen: Ovaj seminar je namijenjen preduzetnicima, direktorima malih i srednjih preduzeća, finansijskim direktorima i drugim zainteresovanim licima iz drvoprerađivačkog i metalnog sektora.

Predavač: Srećko Bogunović, mr ekonomskih nauka, direktor Društva za liderstvo i razvoj Eda d.o.o, Banja Luka, sa 30 godina radnog iskustva, najviše u upravljanju finansijskim institucijama i različitim  razvojnim projektima, prvenstveno iz oblasti razvoja finansijskog sektora, MSP i lokalnog ekonomskog razvoja.

Prijavljivanje: Ispunjenu prijavu iz priloga dostavite do 23.04.2018.godine, uz napomenu da se prijave evidentiraju po prioritetu pristizanja zbog ograničenog broja učesnika.

PROGRAM SEMINARA

PRIJAVA ZA SEMINAR, PRIJEDOR 24.04.2018.

PRIJAVA ZA SEMINAR, BANjALUKA 26.04.2018.