Predsjednik Račić na svečanom prijemu povodom Dana Republike Srpske u Beogradu

01.03.2023

U Domu Vojske Srbije u Beogradu priređen je svečani prijem povodom 9. januara – Dana Republike Srpske i 28. februara, dana kada je proglašen prvi Ustav Republike Srpske. Prijem je organizovalo Predstavništvo Srpske u Srbiji, koje ove važne datume obilježava i u Beogradu od 2015. godine.

Ovom događaju prisustvovao je i predsjednik Područne privredne komore Banjaluka, Goran Račić koji je posjetu Beogradu iskoristio i za razgovor sa šefom Predstavništva Srpske u Srbiji, Mlađenom Cicovićem. Razgovarali su o postojećoj privrednoj saradnji koja je na zavidnom nivou, ali i o mogućnostima za poboljšanje iste. Predsjednik Račić je iskoristio ovu priliku te gospodinu Cicoviću uručio plaketu za promociju naše privrede u inostranstvu i podršku međunarodnoj privrednoj saradnji, a koja mu je dodijeljenja u sklopu obilježavanja 120 godina postojanja Komore.