Seminar na temu „Pravo hrane – izazovi i nedoumice u praktičnoj primjeni propisa“

15.03.2018

Područna privredna komora Banja Luka u saradnji sa Advokatskom firmom Sajić o.d. iz Banje Luke organizuje seminar pod nazivom „Pravo hrane – izazovi i nedoumice u praktičnoj primjeni propisa“, koji će se održati 29.03.2018. godine (četvrtak) u vremenu od 10.00 do 13.00 časova u prostorijama Područne privredne komore Banja Luka.

Cilj seminara je da učesnici dobiju potrebna saznanja o obavezujućim pravnim propisima i pravilima koja se odnose na proizvodnju, deklarisanje, promet i distribuciju prehrambenih proizvoda.

Seminar je namijenjen svim proizvođačima i distributerima koji se bave proizvodnjom, pakovanjem, deklarisanjem i distribucijom prehrambenih proizvoda, kao i svim drugim licima koja su na bilo koji način povezana sa prehrambenom industrijom.

Program seminara i predavači:

I OPŠTI DIO – ZAKONSKI OKVIR U OBLASTI PRAVA HRANE

Predavač: Ognjen Bogdanić, stručni saradnik u Advokatskoj firmi Sajić o.d. Banja Luka

II BEZBJEDNOST HRANE KAO GLOBALNI IZAZOV

Predavač: Božana Vranješ, Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede RS

III UGOVORI O DISTRIBUCIJI I PRAVO KONKURENCIJE

Predavač: Nataša Krejić, Advokat u Advokatskoj Firmi Sajić o.d. Banja Luka

Napominjemo da je seminar besplatan, a prijaviti se možete najkasnije do 27.03.2018. godine, putem PRIJAVE ZA SEMINAR.

Za polaznike seminara je obezbijeđen materijal u elektronskoj formi.

Katalog seminara koji će biti održani u 2018. godini.