Јавне консултације у вези са Приједлогом програма економских реформи Републике Српске за период 2020-2022. година

10.12.2019

Привредна комора Републике Српске, у договору са Предсједником Владе Републике Српске, организује Јавне консултације у вези са приједлогом Програма економских реформи Републике Српске за период 2020-2022. година.

Јавне консултације биће одржане 13.12.2019. године (петак), са почетком у 10,00 часова, у просторијама Привредне коморе Републике Српске.

Јавне консултације у вези са приједлогом Програма економских реформи Републике Српске за период 2020-2022. година, резултат су закључка посљедњег састанка предсједника и чланова Управног одбора Коморе Републике Српске и предсједника Владе РС и ресорних министара, од 18. новембра 2019. године, када је договорено да ће представници Владе РС, на челу са њеним предсједником, представницима привреде презентовати мјере и активности дефинисане новим трогодишњим Програмом.

Подсјећамо да је Привредна комора Републике Српске, поступајући према писаном захтјеву Владе РС од 9. септембра 2019. године, настојећи да допринесе благовременој и квалитетној припреми Програма економских реформи РС, још 16. септембра 2019. године, доставила приједлоге за овај документ и већ тада предложила организовање јавних дискусија са привредницима.

Вјерујемо да ћете бити заинтересовани за учешће у Јавним консултацијама, па Вас стога молимо да своје присуство обавезно потврдите до четвртка, 12.12.2019. године, на слиједеће е-маил адресе:  jelenadj@komorars.ba или zoranm@komorars.ba.