Позив на пословну академију предузетница ОснаЖена

10.10.2022

Привредна комора Републике Српске, Подручна привредна комора Бања Лука и LiderLab – Центар за лични развој, “coaching“ и едукацију, Бања Лука, у оквиру пројекта “Подршка предузетништва жена РС (ППЖ РС)”, организују тродневну онлине пословну академију за предузетнице „ОснаЖена“.

Циљ Пословне академије је да предузетнице унаприједе своје лидерске вјештине као и да стекну нова знања из области комуникације, презентације, руковођења и стратешког управљања. Академија треба да оснажи жене предузетнице и да допринесе остваривању успјеха у будућности на свим пољима. Академија је намијењена предузетницама, али и свим женама које желе да напредују на личном и пословном плану.

Предавачи на Пословној академији су:

• Доцент др Ања Бундало, професор француског и дипл. правник, сертификовани „ECA Coach & NLP trainer ANLP“ TA201 – практичар трансакционе анализе, „Soft skills mentor
  • Сњежана Удовичић Живковић, дипл. економиста, сертификовани „ECA Coach & NLP trainer ANLP“ и сертификовани „Business Coach, ECA“, „Erikson International Team Coach“.

У оквиру онлине едукације, биће обрађене сљедеће теме:

• “Мотивација запослених”, уторак 18.10.2022. године, од 12 до 15:15 часова;
  • “Комуникација и тимски рад”, уторак 25.10.2022. године, од 12 до 15:15 часова;
  • “Ефективни састанци и продуктивност”, понедјељак 31.10.2022. године, од 12 до 15:15 часова.

За све учеснице које прођу комплетну едукацију, биће уприличена додјела Лидер Лаб сертификата на Сједници Савјета за предузетништво жена Привредне коморе РС.

Онлине Пословна академија је бесплатна за све учеснике, а линк за приступ обуци ће Вам бити достављен на маил након извршене пријаве.

Пријавити се можете до 17.10.2022. године, путем линка: https://edukacije.komorars.ba/event/poslovna-akademija-za-preduzetnice-osnazena/.

Уколико Вам је потребна подршка при регистрацији учешћа стојимо Вам на располагању. Контакт особе су Соња Милинчић (051 493 138, sonjam@komorars.ba) и Нада Будиша (051 493 105, nadab@bl.komorars.ba).

Програм_Пословна академија_ОснаЖена