Generalni sajam ZEPS 2024

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da učesvujete na tridesetom po redu, generalnom sajmu ZEPS 2024, koji će se održati od 1. do 5. oktobra ove godine na Kamberovića polju u Zenici.

Već dugi niz godina, ZEPS je prilika za susrete sa preduzetnicima i uspješnim poslovnim liderima, te predstavlja ključnu platformu za razvoj i jačanje privrednih kontakata, prikazivanje vaših inovacija i najnovijih dostignuća.

Ove godine, organizatori posebno ističu prisustvo Republike Turske kao zemlje partnera sajma ZEPS 2024. Na nacionalnom štandu Republike Turske, koji organizuje Istanbulska privredna komora, moći ćete ostvariti kontakte s vodećim turskim kompanijama i stručnjacima iz raznih sektora, uključujući:

• Ambalaža
  • Rasvjeta
  • Informacione tehnologije (IT)
  • Obrazovanje
  • Električni kućanski aparati
  • Prehrambena industrija
  • Konfekcija
  • Suveniri
  • Građevinarstvo
  • Kancelarijski materijal
  • Namještaj
  • Industrija
  • Svemirska industrija
  • TOGG – Turski globalni brend mobilnosti i električna vozila

Sve kompanije iz Bosne i Hercegovine koje posluju u ovim sektorima su pozvane da se prijave za organizovane sastanke sa turskim poslovnim liderima i predstavnicima Istanbulske privredne komore. Ovaj sajam predstavlja izvrsnu priliku za istraživanje mogućnosti za saradnju, razmjenu iskustava i razvoj zajedničkih projekata.

Sajamski prostor ove godine obuhvata 20.000 m², a već je potvrđeno učešće 200 kompanija iz zemlje i svijeta, koje su rezervisale gotovo 50% izložbenog prostora. Fokus sajma je na inovacijama, savremenim tehnologijama i umjetnoj inteligenciji, te će program biti usmjeren na unapređenje konkurentnosti domaćih proizvođača i jačanje poslovne povezanosti.

Tokom 30 godina, ZEPS je ugostio više od 12.000 izlagača i oko 1,5 miliona posjetitelja, potvrđujući svoju poziciju važnog sajma u Bosni i Hercegovini. Ova manifestacija nudi izvanrednu priliku za predstavljanje vaših proizvoda i usluga, kao i za uspostavljanje novih poslovnih kontakata.

Više informacija o sajmu kao i prijavni obrasci za izlagače dostupni su na www.zeps.ba, a za sve informacije o delegaciji privrednika iz Republike Turske  kao i prijava za susrete kontakt osoba je Samir Vildić (samir.vildic@willdich.ba ili +387 60 33956 86)

ZEPS 2024 – Privrednici ispred Istanbulske privredne komore