Prijavite se: Poslovni forum “Porodične firme 2024“ održava se 5. novembra

18/10/2024 Prijavite se: Poslovni forum “Porodične firme 2024“ održava se 5. novembra

Veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo na Poslovni forum “Porodične firme – stub razvoja ekonomije Republike Srpske”, koji organizuje Centar za razvoj porodičnih firmi, u saradnji sa Područnom privrednom komorom Banja Luka.

Projekat “Porodične firme” pokrenut je 2010. s ciljem podizanja svijesti o njihovom značaju kroz edukaciju i promociju uspješnih praksi. Forum je prilika za vlasnike i menadžere da razgovaraju o izazovima i mogućnostima za razvoj.

Porodične firme čine 70% svih privrednih subjekata i izuzetno ja važno da pružamo adekvatnu podršku razvoju i očuvanju porodičnih firmi, te smo omogućili popust na kotizaciju za subjekte koji su članovi privrednih komora.

Poslovni forum namijenjen je vlasnicima i menadžerima porodičnih firmi, pravnicima, konsultantima, ali i predstavnicima državnih institucija i lokalne vlasti, kojima je u interesu da se porodične firme što bolje i brže razvijaju.

Teme foruma uključuju

• Održivost porodičnih firmi: Ključni izazovi, strategije za prevazilaženje problema i studije slučaja
  • Predavanje “PORODIČNI USTAV”: Zašto je važan i kako može da služi porodičnim firmama
  • 3 zaboravljene biznis lekcije: Kako u tri koraka unaprijediti poslovne mogućnosti, motivisati saradnike i razviti konkurentnost